NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 716 gün önce başlatıldı . bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Mesaj yazmadan önce yeni bir konu başlatmayı düşünün...
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

vBulletin kurulumunda yardım istiyorum

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vBulletin kurulumunda yardım istiyorum

umut936 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanıcı
    Üye Başlığı
    vBa Üye
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Soru vBulletin kurulumunda yardım istiyorum

Merhaba Arkadaşlar Forumda Yeniyim .com'lu site alacağım yakında , Fakat Bazı Sorunlarım Var Şöyle.

hostinger.web.tr Site Aldım Deneme Amaçlı Ücretsiz Kurulum Deneyeyim Diye vBulletin Desteklemiyormuş ( Birde VBulletin Hakkında Hiçbir Bilgim Yok Hosting Falan Hakkındada Eskiden Biliyordum MySQL Falan Metin2 Serverım Vardı ) Herneyse

Hocam hostinger.web.tr Mybb Destekliyor Diye El İle Kurdum Fakat Sürekli Bir Sıkıntı Çıktı Bende vB Aktif Forumlarından Bu Siteye Rasladım Şöyleki Sizden İvedilikle yardım Rica Ediyorum Umarım Hoş Görürsünüz..

İstediğim Şey hostinger.web.tr Aldığım Sunucuma FTP Uzantısından Vbulletin Forum Kurmak
    www.yeppudaa.com ( örnek resimdeki ) Bu Site Vbulletin Sitesidir Ve Dizi & Forum Olarak Kullanılıyor Bende Aynı Bunun Gibi Bir Site İstiyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Bu Tarz Bir Site Kurabilirsem Eğer Anında .com' Uzantılı Domain Alacağım , Örnek Resimdeki Gibi Kırmızı Alanla Çizdiğim Yer Mybb Falan Yapılmıyor Sanırım Eğer Yardımcı Olursanız Bana İnanılmaz Derecede Mutlu Olacağım 1 Haftadır Uğraşıyorum En Son Beynim Durdu Ne Yapacağımı Bilmez Haldeyim Lütfen Bana Yardımcı Olun vBulletin Kurulumu İçin Yardım Talep Ediyorum Aşağıdaki Sitenin Aynısından Kurmak İstiyorum Dizi & Forum Sitesi Lütfen Yardım Edin.

Örnek Olarak Açtığım Site ; http://korefantr.16mb.com/ (Mybb Görmezlikten Gelin )

vBulletin kurulumunda yardım istiyorum E5b8Jz.png

DieseL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administratör
    Üye Başlığı
    vBa-Root
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    100

Standart Cevap: vBulletin kurulumunda yardım istiyorum

Merhaba öncelikle hoşgeldiniz, size şunu anlatayım ilk önce vBulletin biliyorsunuz ki lisans sistemi ile çalışan forum yazılımıdır, türkiye genelinde genellikle nulled warez dosyalar kullanılmakta, tahminimce sizin de lisansınız büyük ihtimal yok ücretsiz hosting hizmeti sağlayan firmalar warez,nulled dosya paylaşım,kurulum yapılmasına karşı bu yüzden dolayı kurulum yapma aşamasında hosting sağlayıcı şirketin tarafından kurulum esnasında sıkıntılar çıkarmaktadır hata kodları, database hataları gibi kurulum olsa dahi, kurulduktan sonra forumdan haz alamazsınız çünkü forumun her yerinden ya database hatası yada php hata kodları gözükecektir, onları ne kadar kapatmaya çalışsanız da tekrardan gözükecektir. ardından maksimum 1 hafta içersinde hostinginizi kapatırlar, vBulletin ücretli bir yazılım olduğu için warez kullanım yakaladığı takdir de hem hosting sağlayıcısına hemde kullanıcıya sıkıntı çıkarmaktadır. hosting sağlayıcısının sunucusunu durdurması gibi ileri düzey de müdahale etme hakkı var.

Kullanıcı
    Üye Başlığı
    vBa Üye
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    0

AlıntıDieseL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba öncelikle hoşgeldiniz, size şunu anlatayım ilk önce vBulletin biliyorsunuz ki lisans sistemi ile çalışan forum yazılımıdır, türkiye genelinde genellikle nulled warez dosyalar kullanılmakta, tahminimce sizin de lisansınız büyük ihtimal yok ücretsiz hosting hizmeti sağlayan firmalar warez,nulled dosya paylaşım,kurulum yapılmasına karşı bu yüzden dolayı kurulum yapma aşamasında hosting sağlayıcı şirketin tarafından kurulum esnasında sıkıntılar çıkarmaktadır hata kodları, database hataları gibi kurulum olsa dahi, kurulduktan sonra forumdan haz alamazsınız çünkü forumun her yerinden ya database hatası yada php hata kodları gözükecektir, onları ne kadar kapatmaya çalışsanız da tekrardan gözükecektir. ardından maksimum 1 hafta içersinde hostinginizi kapatırlar, vBulletin ücretli bir yazılım olduğu için warez kullanım yakaladığı takdir de hem hosting sağlayıcısına hemde kullanıcıya sıkıntı çıkarmaktadır. hosting sağlayıcısının sunucusunu durdurması gibi ileri düzey de müdahale etme hakkı var.

Üstadım Deneme Amaçlı Bu Siteden Hosting Aldım Ücretsiz Olduğu İçin Peki .com Uzantılı Ve WebHosting Vbulletin Destekleyen Veyahut , Vbulletin Olarak Kuran Bir Hosting Şirketi Falan Biliyormusunuz Bana Sorun Çıkartmayacak Kurulum Yardımı Alabileceğim Biryer bilgi %0 Olduğu İçin Çok Zorlanıyorum Lütfen Yardımcı Olun Bana..

Kısacağı Örnek Verdiğim Siteyi Kurmam İçin Ne Yapmam Gerekiyor...

Administratör
    Üye Başlığı
    vBa-Root
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    100

Alıntıumut936 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üstadım Deneme Amaçlı Bu Siteden Hosting Aldım Ücretsiz Olduğu İçin Peki .com Uzantılı Ve WebHosting Vbulletin Destekleyen Veyahut , Vbulletin Olarak Kuran Bir Hosting Şirketi Falan Biliyormusunuz Bana Sorun Çıkartmayacak Kurulum Yardımı Alabileceğim Biryer bilgi %0 Olduğu İçin Çok Zorlanıyorum Lütfen Yardımcı Olun Bana..

Kısacağı Örnek Verdiğim Siteyi Kurmam İçin Ne Yapmam Gerekiyor...
    Her türlü destek veririz size, ama vbarsiv.com olarak free hostinglere kurulum & eklenti desteği vermeme taraftarıyız, kalıcı olmuyorlar çünkü sizin alacağınız tek şey linux hosting + php sürümü seçilebilir olması sizi rahatlatacaktır.

Kullanıcı
    Üye Başlığı
    vBa Üye
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Her türlü destek veririz size, ama vbarsiv.com olarak free hostinglere kurulum & eklenti desteği vermeme taraftarıyız, kalıcı olmuyorlar çünkü sizin alacağınız tek şey linux hosting + php sürümü seçilebilir olması sizi rahatlatacaktır.
    Tabikide Hocam Mantıklı Olanı Yapıyorsunuz Ama Ben Kesinlikle Uzun Ömürlü Kapanmayacak Bir Tarzda Site Yapacağım Eskiden Çok İyi Yapıyordum Bu Tür İşleri Fakat Uzun Süre Yapmayacağında Hamlamışım Bu Yüzden Bilgi 0 Olunca Bayağı Zorlanıyorum..

Deneme Amaçlı Açtım Zaten Ben .com'lu Olarak Free Değil Ücretli Şekilde %100 Alacağım Webhosting Falan Ama Dediğim Gibi Unuttuğum İçin Bilmiyorum Hangi Hosting Sitesinden Alabilirim Vbulletin destekleyen sıkıntı çıkarmayacak bana Bildiğiniz Bir Site Varmı Acaba Fiyatıda Uygun Bir Site Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Administratör
    Üye Başlığı
    vBa-Root
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    100

Tabikide Hocam Mantıklı Olanı Yapıyorsunuz Ama Ben Kesinlikle Uzun Ömürlü Kapanmayacak Bir Tarzda Site Yapacağım Eskiden Çok İyi Yapıyordum Bu Tür İşleri Fakat Uzun Süre Yapmayacağında Hamlamışım Bu Yüzden Bilgi 0 Olunca Bayağı Zorlanıyorum..

Deneme Amaçlı Açtım Zaten Ben .com'lu Olarak Free Değil Ücretli Şekilde %100 Alacağım Webhosting Falan Ama Dediğim Gibi Unuttuğum İçin Bilmiyorum Hangi Hosting Sitesinden Alabilirim Vbulletin destekleyen sıkıntı çıkarmayacak bana Bildiğiniz Bir Site Varmı Acaba Fiyatıda Uygun Bir Site Yardımcı Olursanız Sevinirim.

https://www.cliaweb.com/linux-hosting.php sürekli kullanırım.

Kullanıcı
    Üye Başlığı
    vBa Üye
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam Verdiğin Siteyi Beğendim Fiyat Olarakta Çok İyi Allah Razı Olsun , Ay Başı Almayı Düşünmekteyim 80 TL Pro Paketi Alacağım Fakat Aldığımda Kesinlikle Yardım Almam Gerekiyor Acaba Aldığımda Bana Yardımcı Olurmusunuz Acaba

Örnek Verdiğim Sitedeki Gibi Bir Site Kurabilirmiyim Üstadım?

Administratör
    Üye Başlığı
    vBa-Root
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    100

Hocam Verdiğin Siteyi Beğendim Fiyat Olarakta Çok İyi Allah Razı Olsun , Ay Başı Almayı Düşünmekteyim 80 TL Pro Paketi Alacağım Fakat Aldığımda Kesinlikle Yardım Almam Gerekiyor Acaba Aldığımda Bana Yardımcı Olurmusunuz Acaba

Örnek Verdiğim Sitedeki Gibi Bir Site Kurabilirmiyim Üstadım?
    Siz hosting ve domaininizi ayarlayın, bu konuyu tekrardanbana bildirin ilgilenirim sizin ile selametle...

Kullanıcı
    Üye Başlığı
    vBa Üye
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Siz hosting ve domaininizi ayarlayın, bu konuyu tekrardanbana bildirin ilgilenirim sizin ile selametle...
    Allah Razı Olsun Üstadım Ayın 5'de Yazacağım Sizlere Allah'a Emanet İyi Forumlar Dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks