NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 743 gün önce başlatıldı . bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Mesaj yazmadan önce yeni bir konu başlatmayı düşünün...
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

vBulletin 4.x.x Uyumlu DownloadsII İndirme Portalı Eklentisi

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vBulletin 4.x.x Uyumlu DownloadsII İndirme Portalı Eklentisi

1. vBulletin 4.x.x Uyumlu DownloadsII İndirme Portalı Eklentisi Ayrıntıları »»

vBulletin 4.x.x Uyumlu DownloadsII İndirme Portalı Eklentisi

Version: , by (vBa-Root)
      Son çevrim içi zamanı: Oca 2018 Yazdırılabilir şekli göster Sayfayı E-Mail olarak gönder
      Category: Eklenti
      vB Sürümü: Bilinmiyor Değerlendirme:  Kurulan: 0
      Yayınlanış: 10.Ocak.2016 Son Güncelleme: Belirsiz İndirme: 1
      Destek verilmiyor

Adım 1
      Ekten Çıkan Klasörü Rardan Çıkarın kaynak
      FTP Upload Adlı Klasörden Çıkanları Ftp Ana Dizende Gerekli Klasörlerin İçine Yönlendirin
      Adım 2
      product-downloads2.xml Dosyasını
      Admincp >> Ürünler & Pluginler >> Ürünlerin Yönetimi >> [Ürün Ekle / İçeri Aktar]
      Adım 3
      ekte bulunan türkçe yamalardan dil kodlaması size uyan xml Dosyasınıkaynak
      Admincp >> Diller & Cümleler >> Dil Yükle / İndir Alanından kullandığınız dil paketi hangisi ise onun üzerine yazdırarak İçeri Alınkaynak
      Adım 4
      ftp yüklediğini dosyaların içerisinde bulunan download adlı klasörün Okuma yazma degerini 777 Olarak ayarlayın

Türkçe Dil Eklentisi http://www.vbarsiv.com/vbulletin-dil...il-yamasi.html
      vBulletin 3.8.x Sürümü İçin; http://www.vbarsiv.com/vbulletin-hac...eklentisi.html

Orjinal Link; https://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=231427

Hemen İndir

Ekran görüntüleri

DownloadsII_v6_Add_File.jpg   DownloadsII_v6_AdminCP_Categories.jpg   DownloadsII_v6_AdminCP_Settings.jpg   DownloadsII_v6_Category.jpg   DownloadsII_v6_File.jpg  

DownloadsII_v6_Main.jpg   DownloadsII_v6_Search.jpg  

Destek sistemi

• Bu mod, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yazarın izni olmaksızın başka bir yerde yayınlanamaz.
    bozzore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanıcı
    Üye Başlığı
    vBa Üye
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cevap: vBulletin 4.x.x Uyumlu DownloadsII İndirme Portalı Eklentisi

merhabalar bu modul de bilgisi olan varmı acaba resim yüklenmiyor bu tür geçersiz dedi sürekli geçerli tür leri arttırdım boyut ve büyüklük ayarladım ancak yine hata verdi.. ??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks