NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 500 gün önce başlatıldı . bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Mesaj yazmadan önce yeni bir konu başlatmayı düşünün...
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , Şifremi Unuttum Maili Gelmiyor

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , Şifremi Unuttum Maili Gelmiyor

DieseL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administratör
    Üye Başlığı
    vBa-Root
    Alınan Beğeniler
    0
    Tecrübe Puanı
    100

Standart vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , Şifremi Unuttum Maili Gelmiyor

vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum , Şifremi Unuttum Maili Gelmiyor !

Bu gibi durumlarda telaşlanmayın eğer ki forumun ftp veya phpmyadmin giriş bilgilerine sahip iseniz kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

İlk olarak forumda yeni üyelik oluşturun. Foruma üye olduktan sonra üyenin ID Numarasını Öğrenmelisiniz.

Örnek olarak alttaki görüntüde Üye ID Numarasını kare içersine aldım;

vBulletin Admin Üyeliğimin Şifresini Unuttum attachment.php?s=c02

Şimdi oluşturduğumuz üyeliğin admin yetkisin oluşturalım.
    includes/config.php dosyasını açın.

Kod:

[Kodeleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
    alttaki ile değiştir;

Kod:

[Kodeleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
    Alttakini bul;

Kod:

Değiştir;

Kod:

Bul;

Kod:

Değiştir;

Kod:

Bul;
    Kod:

Değiştir;

Kod:

Kodlar içinde bulunan YUKARIDAKİ ID NUMARASINI EKLE alanına kayıt olduğunuz kullanıcının ID numarasını ekleyin ve config.php tekrar FTP aynı dizine atın kaynak

Son olarak PHPMYADMİNE girin ve forumun veri tabanında şu KAYIT OLDUĞUNUZ KULLANICI ADI alanına yukarıda kayıt olduğunuz kullanıcının adını girerek sorguyu çalıştırın

Kod:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks